Medewerker Documentverwerking

Ben jij een administratieve duizendpoot, bewaak je graag voortgang en houd je van overzicht? Wij zoeken versterking voor ons team Digitale Documentverwerking en Archief in Amsterdam!

Wat ga je doen?
Als medewerker documentverwerking verzorg je de postafhandeling binnen NLR en ben je verantwoordelijk voor ons archief. Je zorgt voor de juiste registratie, (digitale) distributie, archivering en administratie van ingekomen en verzonden correspondentie. Ook zorg je voor het opstellen, laten ondertekenen (verpakken) en verzendklaar maken van uitgaande correspondentie.

De archiefwerkzaamheden omvatten het registreren van documenten in onze systemen en het daadwerkelijk archiveren hiervan. Je bent vraagbaak voor NLR collega’s die het archief willen raadplegen. Hiervoor stel je stukken ter beschikking en verzorg je informatie op aanvraag. Een belangrijk aspect van het werk is het zorgvuldig (doen) omgaan met gerubriceerde documenten.

Wat breng je mee?

 • Je bent nauwkeurig, kwaliteit- en klantgericht
 • MBO werk- en denkniveau met relevante werkervaring
 • Bij voorkeur een vakgerichte opleiding in de richting van documentaire informatievoorziening, archiefvorming, documentmanagement of informatiemanagement
 • Ervaring in omgaan met gerubriceerde documenten
 • Handig met Word Microsoft Office programma’s waaronder Word
 • Goede beheersing van de Nederlandse en Engelse taal
 • Affiniteit met het werkgebied van het NLR

Wat bieden wij jou?

 • Een uitdagende baan in een hightech werkomgeving, nationaal en internationaal
 • Ruimte om je te ontwikkelen in een richting die bij jou past
 • Een organisatie die samenwerken, resultaatgerichtheid en betrokkenheid belangrijk vindt
 • Mooie arbeidsvoorwaarden en flexibiliteit voor jouw werk privé balans

Jouw nieuwe werkomgeving?
Koninklijke NLR is al meer dan 100 jaar de ambitieuze kennisorganisatie met de wil om te blijven vernieuwen. Vanuit die drijfveer maken wij de wereld van transport veiliger, duurzamer, efficiënter en effectiever. We staan op de drempel van baanbrekende innovaties. Plannen en ideeën komen in beweging wanneer deze goed gevoed worden met de juiste energie. Ruim 600 gedreven professionals werken aan onderzoek en innovatie. Van vliegtuigbouwkundigen tot psychologen en van wiskundigen tot applicatiedeskundigen. Onze vestiging in Amsterdam is recent gerenoveerd en in Marknesse is een prachtig nieuw gebouw gerealiseerd. Onze collega’s vertellen je graag hoe het is om bij NLR te werken.

De afdeling Huisvesting en Facilitaire Zaken, is verantwoordelijk voor de instandhouding van de NLR huisvesting voor het in beheer en in stand houden van de gebouwen, installaties en terreinen. Verder leveren wij producten en diensten op het gebied van Multimedia, DIVA, de Servicedesk en Facilitaire Zaken. Ons team verdeelt zich over de locaties Amsterdam en Marknesse en wij maken onderdeel uit van de Ondersteunende Diensten van NLR.

Team Digitale Documentverwerking en Archief (DIVA) is verantwoordelijk voor de behandeling van inkomende & uitgaande post en het beheer van het centrale archief. Team DIVA werkt nauw samen met het Informatiecentrum en Multimedia. Deze teams zijn verantwoordelijk voor de (re)productie van o.a. NLR-rapporten en het ontwerpen & opmaken van documenten, presentaties en exposities. Verder beheert het informatiecentrum een grote collectie in- en externe documenten (tijdschriften, boeken en rapporten), sluit abonnementen af op periodieken en maakt in- en externe informatiebronnen toegankelijk voor medewerkers.

Wil jij meer weten?
Bel of mail met Sacha Bakker (teamleider DIVA) via 088–5113320 of Sacha.Bakker@nlr.nl of Peter Verheul (afdelingsmanager Huisvesting en Facilitaire zaken) via 088–5113120 of Peter.Verheul@nlr.nl. We nodigen je van harte uit om onze website en ons NLRmedia kanaal op YouTube te bezoeken.

Solliciteren?
Mooi, we zijn benieuwd naar jou! Stuur je motivatiebrief en CV via de ‘Solliciteren’ button. Een positieve uitkomst van een screening is een voorwaarde voor indiensttreding.

Acquisitie? Daar worden we minder enthousiast van.

Over NLR

Koninklijke NLR heeft hypermoderne faciliteiten en excellente medewerkers. Medewerkers die aan de frontlinie willen staan van de technologische innovatie. Je krijgt bij NLR alle ruimte om je talenten te benutten en je persoonlijk te ontplooien. NLR is dé plek voor medewerkers met een passie voor techniek.

Meer over NLR
Contactgegevens

NLR
Postbus 90502
1006 BM Amsterdam

+31 88 5113330
hr@nlr.nl